Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Humus -> Domácí porod

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Domácí porod

"Domácí klid a bezpečí nebo profesionální péče? Řada žen volí porod doma, protože jim přijde přirozenější než přivést na svět potomka v chladném a mnohdy nepřátelském prostředí porodnice"

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 30 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

jak nekdo muze rict, ze tohle je nadherny moment v zivote matky/rodicu... nechapu, nezbytnost, prirodni kolobeh, ok, ale to je tak vse, sorry Smajlík 39 mimochodem vsem rodickam co se rozhodli rodit v dnesni dobe doma preju co nejvetsi komplikace pri porodu, at si to uzijou se vsi prirozenosti a vsim co k tomu patri Smajlík 11

To mě připomíná jak se rodily Uruk-hai z Pána prstenů. Smajlík 31

DL922 3.44 (18) 04.02.19 01:28

Měla s ním mrdnout o zem Smajlík 5 Byla by sranda. Smajlík 5

Porod v nemocnici je pro lůzu. Za šlechtou chodí doktor a neudělá pro tebe míň, než by byl schopný v nemocnici.

dezmon 0.00 (0) 30.05.18 18:41

A vetřelec na gumě už je venku Smajlík 40

Snek 4.20 (5) 29.05.18 21:31

Nechapu jak nekdo muze psat curakoviny.az budes mit dite ty tak to pochopis ale dite zrejme budes porad.bez prace a porad na kompu... Jak si se narodil asi ty??? Tod vse....

dezmon 0.00 (0) 09.06.18 15:53

Klídek Cíto,taky mám děti a šlo o recesi,ale když ses narodil,tak si vypadal jako stažený králík a to Ti už zůstalo Smajlík 5

chicony 4.53 (34) 28.05.18 23:58

Hustá Smajlík 2 Smajlík 7 Smajlík 37

Spičihněv 3.79 (138) 28.05.18 22:24

Ta to nedělá poprvé Smajlík 44 Smajlík 29

bjatch 5.00 (1) 28.05.18 13:45

To mě připomíná jak se rodily Uruk-hai z Pána prstenů. Smajlík 31

vanplus 4.32 (25) 28.05.18 12:06

Smajlík 39

za mňa dobre,ale načo má tu podprsenku nepochopím Smajlík 34

bllll1488 3.53 (30) 28.05.18 10:23

to je aspoň pořádný pervers, pohonil jsem Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4

bllll1488 3.53 (30) 28.05.18 18:49

no a? poser se píčo Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

KONY 3 4.43 (14) 28.05.18 09:16

To je Vetřelec kolik, 5 ? Smajlík 37

cipollini 5.00 (2) 28.05.18 08:39

typická prvorodička Smajlík 5

ocel 4.25 (105) 28.05.18 07:53

V dnešní dobe muze rodit jen kunda. Smajlík 41 Smajlík 41 Smajlík 41

Hateman 1.00 (1) 28.05.18 07:25

Dobra prace Smajlík 2 a jak ho chytla Smajlík 37asi naka brankarka ty kráaáavo Smajlík 5 PS:at si rodi doma kdo chce kdyz to zvladnou ze Smajlík 2 Smajlík 4

Jak to mlasklo Smajlík 31

Tam musí bejt smrad jak ve chlívě

loukes 4.33 (12) 27.05.18 23:49

supper ještě že to shcytaly baby Smajlík 2

ado11189 2.75 (4) 27.05.18 23:12

tak sa narodil Žit a padol pri tom na hlavu Smajlík 42 Smajlík 5 Smajlík 59

cosworth 4.20 (25) 27.05.18 22:51

to je kunda jako vrata

takhle se narodil dvema sourozencum skurvisin sanitar primo do zachodovy misy, proto dodnes nevi, jestli je zenska, nebo chlap !

OmarCz 5.00 (1) 27.05.18 22:28

jak nekdo muze rict, ze tohle je nadherny moment v zivote matky/rodicu... nechapu, nezbytnost, prirodni kolobeh, ok, ale to je tak vse, sorry Smajlík 39 mimochodem vsem rodickam co se rozhodli rodit v dnesni dobe doma preju co nejvetsi komplikace pri porodu, at si to uzijou se vsi prirozenosti a vsim co k tomu patri Smajlík 11

ado11189 2.75 (4) 27.05.18 23:16

No ty si úplný kokot Smajlík 47 teba mali podomácky utratiť bez žiadnej komplikácie pičus Smajlík 47 odjeb sa aspoň spravíš to čo mali spraviť tvoji rodičia Smajlík 45 Smajlík 45 Smajlík 45 Smajlík 45

Irmo 4.33 (6) 28.05.18 06:27

No ty jsi názorný příklad komplikací při porodu, stačí chvíle bez kyslíku, pád na hlavičku a za pár máš dementa na agresorech Smajlík 11

yngwie31 3.52 (25) 28.05.18 19:00

je to hnus



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 12.502 ms