| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Proč ho přikrýváte? Ať se každý pokochá, určitě i jeho rodina bude ráda, že má pár fotek na památku.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Poprava na pumpě (17485x)
Tvář na sračky (19766x)
Třikrát výchovná (25722x)
Tvrdý dopad (19319x)
Mechanik pod autem (17930x)
Konec kariéry (26059x)
Top zmrdi měsíce (23445x)
Špatná volba (23027x)
Opičky v base (44327x)
Mlácení na židli (45961x)
Neotáčej se (17987x)
Zubař v Africe (22007x)
Blbý den v práci (19463x)
Nehoda při přistání v Moskvě (16331x)
Policie vs. protestující ve Venezuele (17305x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

To je ta přikrývka, aby nevystydl? To jako
zanechávají nekrofilům? 

Tak to dopadá, když jsi socka a máš jen na 2 kola
místo 4. 

za nohu bych ho odtáhl do škarpy motorku hodil
vedle něj a pokračoval bych v cestě...tihle cigáni
nikomu chybět nebudou a stejně jsou zbyteční je
jich všude jak sraček a akorát to po sobě nechává
na vozovce bordel 
Hmm, důkaz že helma je úplně na piču. Ale za úbor
jako celek má

Tak to dopadá, když jsi socka a máš jen na 2 kola
místo 4. 

To je ta přikrývka, aby nevystydl? To jako
zanechávají nekrofilům? 