Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Opatrně s tím podtlakem!

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Opatrně s tím podtlakem!

Říkejme mu třeba Ruda. Rude je šílenec, který svého ptáka dostává do takových rozměrů, že se tomu až nechce věřit. Jak jeho pták vypadá v normálním stavu si radši ani nechtějme představit. Rudo, ty magore, neblázni!





Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.




Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 47 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Očividně to zkoušel i na břiše Smajlík 43

Dalsi jebnuty česky uchyl. Smajlík 39 do plynu z takymto čurakom Smajlík 39 Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

fikusek11 4.00 (8) 26.10.19 10:37

Vypadá to jako hlava Tonnyho zpíčitáty. Smajlík 11

TayTaRoo 0.00 (0) 15.07.18 21:49

Poprvé co si na toho čuráka přes ten pupek viděl Smajlík 5

smackdown88 4.75 (16) 20.09.17 17:27

To by mě zajímalo co stímhle chce ošukat.

satan21 5.00 (3) 31.08.17 00:19

maleho kasparka zvetsil porad je videt jak je malej i kdyz ma giganticky rozmer.. micro dick Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43

Priemerný Čech s nadpriemerným mozgom... Smajlík 31 Smajlík 5 Smajlík 61 Smajlík 59

na tom trotlovi vyrost malej slovak

duran 3.63 (73) 28.08.17 22:52

tvoja mater si nestazovala kokotko

panfajny 3.25 (8) 28.08.17 18:27

To, že bude mít větší předkožku mu nijak nepomůže Smajlík 5

spymoog 5.00 (1) 28.08.17 17:20

nádor? Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

havran88 4.14 (14) 28.08.17 14:20

Smajlík 37 Ruda asi nenosí plavky Smajlík 43 Smajlík 42

Aspoň se ty slováci nebudou tolik množit. Jen tak dál Smajlík 40 Smajlík 40

duran 3.63 (73) 28.08.17 22:53

pal do pice smejd dosrany

Lasy 3.46 (71) 27.08.17 22:22

k čemu je to dobrý? tedy přesně - takový péro

ferdafs 0.00 (0) 27.08.17 22:10

To je kokot! Smajlík 39

já bych asi takové lidi střílel Smajlík 56

kdk 2.71 (7) 27.08.17 21:26

To je magor.

Nebo spíš olízat, ale podstatný je že by si na něj došáh jazykem!

Ten by si ho zvládnul sám sobě vyhulit Smajlík 51

BTDF 0.00 (0) 27.08.17 17:24

Asi mu řekla manželka, že ho má malého. Teď má smolu, asi těžko si zaprcá Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 47 Smajlík 31

Ozzyas 5.00 (4) 27.08.17 16:39

Chlapi prosimvas hledam tu starsi video na kterem byl instalater ktery v byte opravoval vodu a vytopil snad celej panelak...nenasel jsem..potrebuju pomoci od lepsiho agresora nez sem ja

Winget999 1.00 (1) 27.08.17 17:20

https://www.youtube.com/watch?v=OP30okjpCko Smajlík 2

Djpenis 3.67 (12) 27.08.17 21:30

Brecim smichy

Hodiny 4.36 (39) 27.08.17 14:41

Chudák

Konečně pořádnej Čech !!! Ruda na hrad ! Smajlík 29

Basttard 3.38 (8) 27.08.17 13:51

No to je vuuul Smajlík 34

Mrdkuzedz 3.77 (13) 27.08.17 13:45

Ruda pracuje jako inseminátor v místnim JRD Smajlík 11

chujoo 0.00 (0) 27.08.17 12:23

Ten už si nezapích Smajlík 8

Buřtík 3.60 (5) 27.08.17 11:28

Mohla by o něj projevit zájem NASA. Ruda by nepotřeboval vůbec skafandr. Ten je na vákuum zvyklý. Smajlík 5

enzo 3.91 (11) 27.08.17 10:40

ty čobolky jsou stejně příšerná stvoření....

iuw25735 3.81 (31) 27.08.17 09:03

zajímavej slovák

Luqess 4.00 (7) 27.08.17 09:01

to není péro, to je jen nádor Smajlík 42

pitrs85 4.83 (6) 27.08.17 08:46

Humus proč to sem vůbec někdo dává

Fluxor 4.67 (9) 27.08.17 08:19

Kde se dá tahle hračka koupit? Chci mít taky takový čůro, konečně by mi snad ženský daly pokoj.. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Doog1 2.50 (2) 27.08.17 07:25

A kčemu je to dobrý takhle se ničit stejně si nevrzne..... Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

buccaneers 4.00 (25) 27.08.17 05:56

kurva co? ten kokot mu měl vybouchnout jak rachejtle jinak sračka video. Smajlík 48

Tupec1 3.29 (7) 27.08.17 03:33

Co na to říct. Nejenže si s timhle nezamrdá, ale chudák se musí i naběhat, než sežene slušný kalhoty.

Dalsi jebnuty česky uchyl. Smajlík 39 do plynu z takymto čurakom Smajlík 39 Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

hejdva 0.00 (0) 27.08.17 00:13

Mám pro tebe chobot bejby!! Smajlík 37

joeski 4.00 (34) 27.08.17 00:04

ja to tak mam normalne, vy stad nie?

Spičihněv 3.79 (138) 27.08.17 00:01

Očividně to zkoušel i na břiše Smajlík 43



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 25.483 ms