Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Obrázky -> Auto-moto -> Mistři tuningu - GAZ-3102 Volga

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Mistři tuningu - GAZ-3102 Volga

Tenhle ruský mercedes byl snem mnoha lidí Východního bloku. Dnes se majitelé tohoto legendárního vozidla zaměřují převážně na mnohá vylepšení.

GAZ 3102 Volga, SSSR 1982 (1982-1997)

Čtyřdveřový pětimístný sedan, motor vpředu a pohon zadních kol. Zážehový, kapalinou chlazený řadový čtyřválec (R4), rozvod OHV, objem 2445 cm³, vrtání 92,0 mm, zdvih 92,0 mm, komprese 8,0, dva ventily/válec, karburátor K156, bez přeplňování, výkon 77 kW (105 koní) při 4500 ot/min, točivý moment 181 Nm při 2600 ot/min, mechanická čtyřstupňová převodovka, rozvor náprav 2800 mm, rozchod kol 1510/1423 mm, vnější rozměry: délka 4960 mm, šířka 1846 mm, výška 1476 mm, pohotovostní hmotnost 1470 kg, maximální rychlost 153 km/h, zrychlení na stovku za 16,0 s. Vpředu dvojité příčné závěsy a vinuté pružiny, vzadu tuhá náprava a podélná listová pera, přední brzdy kotoučové, zadní bubnové.

V
roce 1982 uvedla automobilka GAZ inovovanný model 3102 Volga, který navazoval na předchozí sedan GAZ 24. Nový model měl jinou masku, upravenou prodlouženou karosérii, interiér, zavěšení kol i motor. Tento vůz dodávali ale v menších počtech, než paralelně vyráběný původní typ GAZ 24.
Foto: archiv Auta5P.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 37 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

lepší než od škodovky kodiag Smajlík 2

Ruske stroje su najlepšie Smajlík 40 prežiju všetko Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 40 slava cccp Smajlík 2 Smajlík 11 Smajlík 2

Jen pomyšlení na tebe mi namočí kundičku. Smajlík 53 Smajlík 36

Jan181 5.00 (1) 29.01.17 05:45

TEN ZA SEBOU MUSÍ TAHAT ELEKTROCENTRÁLU. Smajlík 46

blazen103 5.00 (6) 20.01.17 03:01

blyat mobil for slav boys Smajlík 11 Smajlík 11

enzi95 4.00 (3) 19.01.17 09:31

auto jako auto :DD

klik4me 3.33 (9) 18.01.17 20:50

Nějak jsem to nepochopil. K čemu to tady je?? Debilita. Smajlík 34

müszi 3.55 (201) 18.01.17 18:20

Tuning made in India Smajlík 10

Mao 3.60 (5) 18.01.17 10:43

No ty píčo, 2.4 power tec Smajlík 5 To je výbava Kníže Vladimír. Ta žárovka z toho tapecu a vedle toho zásuvka na 220. To je fakt možné jenom v Rusku. Tak takhle vypadá stroj správného gopnika. Jenom by mě zajímalo co má za účel ta odpadová roura od umyvadla vedle zrcátka.

kamil93 4.67 (9) 18.01.17 09:47

Smajlík 5 Smajlík 5

Megatron 4.30 (20) 18.01.17 04:43

toto bude nieco ako vybava L and K od skodovky len v ruskom prevedeni Smajlík 5

MESSIAH 4.33 (3) 18.01.17 04:24

Staci sa ozriet na auto a vidis ze je to nejake podradne slovanske plemeno s ktorym netreba stracat cas Smajlík 39

jegor 3.33 (21) 18.01.17 01:56

jo tomu říkám cestovní limuzína 1*

Falky 3.55 (33) 17.01.17 22:28

Je to otrasne auto aj s tými srackami čo tam ten rusak nasral Smajlík 42

blesky88 4.42 (24) 17.01.17 21:46

Smajlík 5

fuficek 4.16 (19) 17.01.17 21:23

božííí Smajlík 36 Smajlík 48

PETERS09 3.50 (2) 17.01.17 20:19

koráb já měl jako první vozítko Leninovy sáně Moskvič

j.wallis 5.00 (4) 18.01.17 06:02

Moskvič byl držák..

skartovač 3.86 (14) 17.01.17 20:12

Ty píčo tuning interieru fakt poser ma. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Jammelia 3.00 (2) 17.01.17 19:55

chybí dřez .. viděl jsem jen kýbl s hadrem na podlahu, proč se slováci schovávají za Rusko ? Smajlík 5

Fujara 3.53 (32) 17.01.17 19:53

JK, tak teraz už verím, že si najväčší frajer u vás v osade...ešte nám vysvetli načo sú ti tam tie polcólové armatúry (obr. 14), nehovor, že na teplú vodu, ty kokot neumytý špinavý Smajlík 51

Rolda 4.20 (5) 17.01.17 19:52

V rusku zřejmě pronajímaji i auta k bydlení Smajlík 19

sorentoboy 3.53 (15) 17.01.17 19:06

pičo normalně enterprise s toho udělal Smajlík 5 Smajlík 5

Juicey 3.66 (29) 17.01.17 18:32

jaka elektraren vo vnutri Smajlík 5

To říkám furt., rusáci..HNUSÁCI zdegenerovaní

Smajlík 43 Smajlík 43 https://www.youtube.com/watch?v=s0MDY9fl-IA

Sparcly 3.50 (2) 17.01.17 16:59

boha .. toto ani Maybach nema vo vybave :D

jirka dc 3.67 (3) 17.01.17 16:53

Návrat do budoucnosti- na ruský způsob. Smajlík 2

homo15 4.00 (35) 17.01.17 16:45

Smajlík 5 Smajlík 5 hodně jsewm se zasmál , jaké záclony pičo Smajlík 31 Smajlík 31

homo15 4.00 (35) 17.01.17 16:46

ještě tam chybí lustr Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Spičihněv 3.79 (138) 17.01.17 18:38

Ještě záchod a diskokoule Smajlík 61 Smajlík 5

Ruske stroje su najlepšie Smajlík 40 prežiju všetko Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 40 slava cccp Smajlík 2 Smajlík 11 Smajlík 2

kralcuraku 4.70 (10) 17.01.17 17:47

Presne tak Smajlík 2

Lasy 3.46 (71) 18.01.17 13:51

jo, jen ten cccp nepřežil všechno

Tak se tam odstěhuj, ANO bude všem líp! Smajlík 42

hubiss 2.71 (14) 17.01.17 16:32

Made in Russia napady

lepší než od škodovky kodiag Smajlík 2



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 14.433 ms