Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Humus -> Jak tohle přišijeme?

Poslední komentáře

Johnjan29
Divný ale chci to.
Johnjan29
Proč jim ubližuješ radši mi je půjč na hraní.
Johnjan29
Tvrdne mi škoda že to není dál.
Johnjan29
Chtěla prcat tak ji mají všichni přefiknout
Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.

Jak tohle přišijeme?

Čeká ho dlouhá šichta...

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 26 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

průša 4.21 (57) 17.01.17 15:06

bude lepší když ten negr radši zdechne..... Smajlík 47

Utraťte ho krypla. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Kdybys mi mohl udělat cokoliv, co bys chtěl, co bys udělal? Smajlík 53 Smajlík 36

Smrdí mu nohy tak se mu na to vyserou

Konyy 4.20 (5) 22.01.17 01:53

Co nespraví izolepa, spraví víc izolepy Smajlík 5

kamil93 4.67 (9) 18.01.17 09:42

no nic utratit

skartovač 3.86 (14) 17.01.17 20:38

Hovno normálne prilepiť sekunďákom a hneď ho poslať na bavlnové plantáže. Smajlík 5

El Polloloco 3.59 (34) 17.01.17 20:15

kdyby ho přivezli do české a ne do slovenské nemocnice tak by si ještě někdy zaběhal Smajlík 5

Jammelia 3.00 (2) 17.01.17 20:08

Aji kameraman je z toho v pasti .. lepší udělat karbanátky

kukikuki 3.50 (2) 17.01.17 19:57

Smajlík 30 Smajlík 30 Smajlík 42

dbednarik 3.92 (25) 17.01.17 16:18

Hoši co se na to vysrat a říct že vykrvácel ? Smajlík 42

průša 4.21 (57) 17.01.17 15:06

bude lepší když ten negr radši zdechne..... Smajlík 47

cikanskiprinc 4.30 (243) 17.01.17 22:38

A JAK BI SE TEBE LIBILA NAKLAADCKA OD CIKANU SPINO GADZOVSKA?? Smajlík 42 Smajlík 42

p4too 2.33 (3) 17.01.17 15:05

10 stehov pohoda Smajlík 2

jasna amputacia Smajlík 39

Lasy 3.46 (71) 17.01.17 14:35

dokáže zkazit den. by mě zajímalo, jestli mu ji fakt přišili...

404ERROR 4.67 (24) 17.01.17 14:20

prisil bych mu ji nacelo, aby si zapamatoval ze nema strkat nohy tam kam nema Smajlík 5

Špinavec 3.67 (12) 17.01.17 14:16

mám pre neho riešenie: Smajlík 2

enzi95 4.00 (3) 17.01.17 14:04

to asi nezpraví :D

-Wraith 5.00 (6) 17.01.17 12:33

Nic se přišívat nebude má ještě druhou a ta je v pořádku Smajlík 5

itb 3.63 (24) 17.01.17 12:23

je su nejaki hnedaci, prekvapilo by ma, keby sa mu tam s tym srali. toto bude rychla operacia, smyk a noha do kybla.

Utraťte ho krypla. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Špinavec 3.67 (12) 17.01.17 14:17

teba utratiť ty pes špinavý Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

Neplač tu ovcomrde. Já nemůžu za tvůj ubohej život. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Spičihněv 3.79 (138) 17.01.17 12:06

Co chcou přišívat? Vždyť půlka té holeně už prakticky neexistuje Smajlík 37 Smajlík 34

Rolda 4.20 (5) 17.01.17 11:24

Trocha lepící pásky a je to Smajlík 19

Shepardko 4.33 (12) 17.01.17 11:24

Ta už je v prdeli



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 15.448 ms