Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Poprava zloděje

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Poprava zloděje

Místní vzali spravedlnost do svých rukou.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 33 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Sesh 3.42 (19) 12.01.17 05:30

Zase o jednu svini méně Smajlík 36 Dřevorubec dobrý, ale ten s berlí by si taky zasloužil za to, jak mu ukradl ten pásek. Smajlík 38

Tohle by měli udělat Mílošovi Zemanovi Smajlík 29 Smajlík 31

Petkos 5.00 (1) 21.12.21 18:52

Přesně ve 40 sekundě můžete vidět jednonohého cigasnkeho čobola, který musel hned využít příležitosti sebrání pásku, za účelem svázání berana, který mu jinak na dvorku utíká. Čobolové si poradí v každé situaci, když má jít o jebání beranů. Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 42

hans5519 5.00 (1) 12.03.20 14:39

Dobreee Smajlík 7 Smajlík 4 Smajlík 5

Cítím se úžasně sexy, když se mě tam dotýkáš. Smajlík 53 Smajlík 36

BohyCZ 3.40 (5) 15.01.17 22:11

přehnaný Smajlík 5

Čmoudik 3.86 (7) 13.01.17 19:43

Někdy je potřeba vzít to do vlastních rukou fízlové by ho jen sebrali a stejně by byl zachvilku venku tak co Smajlík 11

enzi95 4.00 (3) 13.01.17 19:17

moc hezky

tomasjerry 3.40 (5) 13.01.17 02:01

Aplykovat vsade prosim. Hlavne v slovenskom a ceskom parlamente. Smajlík 47

El Polloloco 3.59 (34) 12.01.17 22:34

praskla mu šiška Smajlík 43

dbednarik 3.92 (25) 12.01.17 22:29

Proč myslíte že tu je tolik černejch a cikánů ?? Protože dřív to takhle chodilo všude... Dneska vystříkáte cikánovi pepříkem ksicht a jdete sedět s dluhem půl milionu... Smajlík 11

Shepardko 4.33 (12) 12.01.17 22:04

Pokud není měkkej, tak se zvedne a rozchodí to

kukikuki 3.50 (2) 12.01.17 20:42

jak mu čorl ten pásek Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 2

Tohle by měli udělat Mílošovi Zemanovi Smajlík 29 Smajlík 31

Jatonebyl 4.55 (11) 12.01.17 15:51

Borce za krádež zabijou, ale že mu přitom rozkradou věci a peněženku už asi nevadí Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

kamil93 4.67 (9) 12.01.17 15:45

No co snim no

Za krádež niekoho zabiť ? Nech vám nejebe ....

puchino 4.19 (64) 12.01.17 14:43

Miestnm dementom nevsvetlis ze vrazda je podstatne horsi zlocin ako kradez. Ale tak to byva ked primitiv zoberie spravedlnost do vlastnych ruk a vacsinou to skonci este horsie ako povodny zlocin.

müszi 3.55 (201) 12.01.17 17:53

O jeden hladný krk menej je ich tam ešte dostatok Smajlík 51

Louskání ořechu.

p4too 2.33 (3) 12.01.17 13:35

tak ale jednonohy ma novy opasok Smajlík 2

hubiss 2.71 (14) 12.01.17 12:52

I u nás by se měly aspoň sekat ruce Smajlík 30 Smajlík 30 Smajlík 30 Smajlík 47

Spičihněv 3.79 (138) 12.01.17 10:30

Kdo to bude uklízet, hmm? Smajlík 34

Spičihněv 3.79 (138) 12.01.17 10:32

Co s nimi uděláme, pane Filuto? - Ale... to by asi nešlo... kdo by to pak uklízel? Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

luban 4.13 (8) 12.01.17 10:17

Zaadny srany Smajlík 8

Nepotřebná mrdka. Zasloužil si to. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Kiko123 0.00 (0) 12.01.17 08:40

To by mali robiť s ciganmi Smajlík 47

Rolda 4.20 (5) 12.01.17 08:02

Ti se s tím taky nepářou Smajlík 40

bublischuk 3.78 (116) 12.01.17 06:28

Moc rychlý. Smajlík 34

DOGŔCANÝ 3.87 (63) 12.01.17 14:10

ty kokot ešče že nemám práve na ušoch sluchadla Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 5 Smajlík 2

Sesh 3.42 (19) 12.01.17 05:30

Zase o jednu svini méně Smajlík 36 Dřevorubec dobrý, ale ten s berlí by si taky zasloužil za to, jak mu ukradl ten pásek. Smajlík 38

SDR 4.06 (17) 12.01.17 19:42

To je kripl, ti mají bohužel právo na všechno Smajlík 47

Hruskamix 4.41 (17) 12.01.17 04:17

To není oříšek pičo Smajlík 31



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 19.521 ms