| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Do piče matere aj s tým snehom.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Blavák khameruje MHD v Bratislavě (20772x)
Sražený chlapec (12937x)
Nečuměl před sebe (15700x)
Vzal to všechno na žluto (14008x)
Zdemoloval kamionem most v Nové Pace (19582x)
Traktorista *2* (14180x)
Přejela mu mašinu (13716x)
Škrtnul kamionem o cyklisty (13658x)
Rozjetý vlak sestřelil nákladní automobil (15210x)
Jízda po zadním na čtyřkolce (16922x)
Fousatá kompilace ze silnic (17239x)
Sražení chodci (12028x)
Najel si do zatáčky (16063x)
Do cíle nedojel, vyložil dříví do škarpy (15190x)
Na červenou na přejezdu ve Studénce (23069x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
někteří lidi by měli byt opravdu raději zavření v
kleci 

Cítím se tak rozpálená a Napumpovaná, když se
dotknu tvé hůlky, že mě to dělá vlhkou a mokrou
pod kalhotkami.


Za ty nehody nemůže sníh,ale tupost účastníků provozu.Každopádně palec hore těm,co zastaví a chtějí pomoct...
Tohle se děje všude v Rusku, překvapení, že ještě
nevyhynuli


někteří jezdí jak čuráci a to nejen v Rusku!!!!!


Smyk překvapí jenom toho, kdo v něm není 

no nahovno, když dupneš na brzdu a auto jede
vesele dál.. 
Jenže takových debílků se i u nás najde spousta.
Akorát češi jsou zaostalí a málokteří maj v autě
kameru a taky je rusko mnohem lidnatější země
tudíž je prostě z ruska víc materiálu no 

3.jak vyskočil a zdrhal od auta celej posranej

někteří lidi by měli byt opravdu raději zavření v
kleci 

skor vseci jazdia najebany uz tradicne
