Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Blbečkové -> Youtuberka vykouřilová má nové BMW!

Youtuberka vykouřilová má nové BMW!

100.jpg

Malá youtuberská píča vykouřilová má nové BMW. Tak si ho užij ty kundo hloupá a né, že v té nadupané káře budeš šukat! Nejzoufalejší marketingová kampaň!

Už několik dnů se napříč sociálními sítěmi šíří videa několika českých youtuberů, které údajně oslovil jeden z dovozců BMW, aby se za nezvyklých podmínek stali ambasadory značky.

Podle zveřejněných e-mailů požadoval marketingový manažer firmy Invelt Jiří Haberle, aby youtubeři aktivně pomlouvali konkurenční značky z koncernu Volkswagen. Kampaň měla „zvýšit povědomí o značce BMW mezi teenagery“ a představit novinky na rok 2017.

Youtubeři se měli stát ambasadory BMW Invelt výměnou za zapůjčení auta BMW X1. Za to měli značku dvakrát do měsíce zmínit ve svých videích, odrazovat diváky od nákupu jiných aut, natáčet videa z jízdy a fotit se s vozem na Instagram.

Veškerý servis a pojištění by si ale platili sami, směli by ujet maximálně 500 km za měsíc kvůli opotřebení brzdových destiček, nesměli by se vzdálit z Prahy ani převážet předměty těžší než 30 kilogramů a e-mail také výslovně zakazoval sex v autě.

Screenshoty e-mailů zveřejnil youtuber Jakub Smrek alias FreeScoot. Podle něj nabídka přišla už 29. července několika youtuberům najednou, například Carly Kirstenové Mrdky Vykouřilové nebo Danielu Sonnleitnerovi Narvanému Bouchačovi(TVTwixxtyčka). Sonnleitner ji stejně jako Szmrek odmítnul.

Carly Kirstenová Mrdka Vykouřilová má nové BMW!

Daniel Sonnleitnerov Narvaný Bouchač(TVTwixxtyčka) exposed
POZOR!!! Skutečné dívky se svlékají na svých webkách ZDE

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 37 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2018 agresori.com | Kontakt, reklama, spolupráce: agresori@email.cz | Sdílení: Facebook Google+
Vygenerovano za 33.224 ms
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to: e-mail: agresori@email.cz