Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz
Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Ostatní -> Muslimové řádili na Silvestra v Bruselu

Poslední komentáře

Carl W.
56- V podstatě jsi vše řekl: jsi normální Slovák. To je diagnóza: - baranomrd, vzniklý z incestu, bez peněz, historie a žádné budoucnosti. Nula, duševní mrzák, žebrák.
Carl W.
Víš, tobě ani nemá cenu nadávat, jen se smát. Ty jsi celoživotně v piči, jsi mrzák protože jsi Čobol!!!! PS: Já zjistit že jsem Slovák, rozběhnu se pod první vlak nebo kamion a s myšlenkou na stádo ovcí ukončím svůj pojebaný čobolský život.
Kokot na entú
No konečne tlusťochu línej...
Kokot na entú
Kokot na entú
Chválim admina za tu poslední, nádhera!
ŠpínaSlovenská
Tomas56
Carl W:Konečne si sa nám vyfotil ty kokot hrbatý, ktorý má bachor ako bubon z práčky, smrdí hovnami, chlastem, chcánkami, chrbticu má ako rozjebaný obuvák a jediný čo v živote zbalil bolo 5 kíl sekaný do papierového obrúsku.Kokot český, jeho debilitu musí merať kolonoskop . A toto indivíduum si tú otvára papuľu, ty žobrák skurvený z tyvolákova.
Tomas56
Já som uplne normalny slovak..akurát nemam rad detiske intenetove nuly.....s Jagrovym cudliko,retiazkou na tricku,sandalky s ponozkami na nohách a nakupuju v Levnych potravinách zradlo po zaruke vecne hladajuci svoj domov.....ty si ho uz nasiel curacik?Nemas uz po vecierke??
Tomas56
Carl w:Na posledné fotke si sa nám ukázal v pravom svetle tie buzna Česká skurvená. 14 ročný vandrák prijebany, ktorý tu má komplexy, že tu musí furt nadávať na Slovákov. Na Mikuláša si dostal uhlie, že sa tu správaš ako typická česká piča? Ty máš tak hlavu plnú dlhov, sračiek a rôzneho mixu bahna, smradu.
Slovákokokot
Tomas56 je vyjebaná slovenská píča, nemajetná, vandrák přetypovanej na regulérního žebráka.Tak co jak se ti tam žije v tom slumu na Slovensku?

Muslimové řádili na Silvestra v Bruselu

555.jpg

Belgie: Vánoční jedle, která stojí každým rokem na náměstí v Anderlechtu,  byla v noci 31.12. 2015 zapálená s provoláváním "ALLAH AKBAR". Video zveřejnil na Facebooku Mohamed Amine "Mohamed Amine Bruxellois", jehož profil je již v současnosti nedostupný.

Řádění muslimů v Evropě nebere konce. Jalová slova politiků, která nabádají Evropany k toleranci, narážejí na holá fakta a brutální realitu v jednotlivých metropolích evropských měst. Muslimové představují dnes a denně obrovské riziko, které bezprostředně ohrožuje životy občanů evropských zemí. Ve videu můžete vidět, jak se v Bruselu baví muslimská mládež. Nejprve, za provolávání výkřiků „Alláhu Akbar“, odtlačili zaparkovaný automobil ke schodům metra a shodili ho dolů do vestibulu metra. Následně se rozhodli, že zapálí vánoční strom, který je v naší civilizaci symbolem vánoc a míru.

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 78 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2021 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 37.692 ms