Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Porno -> Černošky -> Veřejný prcung v Kongu

Veřejný prcung v Kongu

22.jpg

AIDS a AFRIKA: Od prvního podrobně popsaného případu této nemoci 5. června 1981 na ni zemřelo kolem 30 milionů lidí. Nyní žije s virem HIV v těle odhadem dalších 34 milionů osob. Nejpostiženějším kontinentem je Afrika, kde žijí dvě třetiny nakažených.

Z Afriky přicházejí dobré zprávy. Sexuálně přenosnému AIDS se podařilo nasadit kondom. Pozvolna tu ubývá jak umírajících (díky masovému využití antiretrovirálních léků), tak nově zaznamenaných případů (díky preventivní kampani a lepší péči o matky a novorozence).

Jenže ještě je tu Kongo. Země, kde byl v roce 1959 zaznamenán vůbec první případ úmrtí na AIDS. Země, jejíž východní části už téměř dvacet let neopustila válka, jejíž hlavní zbraní je masivní znásilňování žen vojáky a ozbrojenci. A při něm se pachatelé s prezervativem rozhodně neobtěžují.

 

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 56 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2018 agresori.com | Kontakt, reklama, spolupráce: agresori@email.cz | Sdílení: Facebook Google+
Vygenerovano za 51.231 ms
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to: e-mail: agresori@email.cz