Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz
Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Ostatní -> Popravička v lese *2*

Poslední komentáře

Tomas56
Dvaja buzeranti, ktorý boli vytvorení chybným pokusom krížením filcky a herpesu.Za klávesnicou určite sedí 120 kilogramové tučné svině, ktorá videli svetlo len, keď sa zapína počítač a ktorý zarábaju 15000 mesačne.
müszi
Tökfej Picifasz mám ta vole !
ŠpínaSlovenská
Carl W neblázni,centrálu ještě neznají,zajím jsou v takovém evolučním stádiu,že si dokážou vykřesat oheň a vést dialog přes hlinněný destičky
Carl W.
Tomas56 - Tak kde jsi čobole, chci dát dialog a ty dáváš přednost baranovi, chápu láska. Nebo že by u vás v osadě došel benzín v centrále Tak zas někdy přijď a něco mě moudrýho napíšeš.
hospital
pravda, na diagnozu kokot stačia 2 vety
hospital
nesrozumitelne zvuky, ampule proti pohlavnym chorobam, nikoho nezaujma tvoj skurveny zivot s malou slovnou zasobou a pribehmi za 5 korun
ŠpínaSlovenská
Když nemůže čobol spát,doporučuje 10 z 10 čobolů
Carl W.
Opičáku z 4obolstánu, ty vaše kopce pičo nejsou hory. To jen vy si to myslíte a potřebujete aby přijeli Pepíci aby jste jim mohli za Eura vylizovat kaďáky. Národ co nemá historii, to je jako kdyby nebyl.Napiš něco z historie Slovenska ať se můžu zamát ty opico co Maďar namrdal a přehodil přes Dunaj. Co napíšeš ty otroku Maďara bez minulosti a i bez budoucnosti? PS: Už jsi dnes zprznil barana? Tak to udělej a zas napiš ty potrate slepičí kurvy, ty mě fakt bavíš
hospital
ano, ano, máš recht, ale nič sa nemení na veci, že si len hlúpy kokot
Tomas56
Myslíš si, aký si vtipný ty ubohý zkurvenec? Choď radšej vylízat tatkovi hovno z tej jeho zasyflenej hlavy a zalep mu péro lepidlom, aby sa potom nerodili taký kokoti, čo si tú dokazuju, aký majú malý penis.Jste podnárod a skurvené pijavice, všetko ste nám ukradli, vaše školstva stojí za piču, úbohé skurvené opice, čo chodia páchať samovraždu do Tatier.

Popravička v lese *2*

1.jpg

Brutální poprava těhotné ženy a jejího manžela ! Nejde o FAKE !

INFO: Navzdory příměří jsou v Donbassu na povstaleckém území činné diverzní skupiny ukrajinských sil. Jedna z nich si připsala nedávno úspěch, když po přepadu kontrolního bodu povstalecké armády odvlekla do zajetí dva povstalecké vojáky s ruským státním občanstvím (tzv. Interbrigadisty). Prokuratura Luganské lidové republiky zveřejnila na své stránce zprávu o zničení tříčlenné ukrajinské diverzní skupiny. Jeden gardista (nešlo o ukrajinskou armádu ale ukrajinský Freiwillige batalion Donbass) byl při přestřelce zabit, dva se vzdali. Důvodem proč do věci vstoupila místo armády prokuratura je video nalezené v mobilním telefonu u ukrajinského gardistu. Zachycuje popravu povstaleckého vojáka spolu s těhotnou ženou, předpokládá se, že jde o jeho manželku. Naděje, že video není pravé, je asi pohybem po příliš tenkém ledě. Tentokrát to není zpráva z neznámého či neověřeného zdroje, zdrojem je v tomto případě oficiální zpráva prokuratury.


Důvodem proč do věci vstoupila místo armády prokuratura je video nalezené v mobilním telefonu u ukrajinského gardistů. Zachycuje popravu povstaleckého vojáka spolu s těhotnou ženou, předpokládá se, že jde o jeho manželku.

 

 

Zahraj si hru, ktera dokonale ukoji tvou nadrzenost ZDE

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 60 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2020 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 28.119 ms