Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Obrázky -> Naše Agresorky -> Vítězka soutěže Agresorka roku 2014

Vítězka soutěže Agresorka roku 2014

0.jpg

Dnes nám dorazil email s fotkami výherkyně i s její výhrou a boeingem! Přikládáme celý email a zveřejňujeme na přání ještě dnes!

Ahoj Agresoři, honimíři a panicové.

Jak jsem slíbila zasílám své foto s výherní hračkou, je super, s kombinací s Boeingem v análku jsou to neuvěřitelné orgasmy, to asi jen tak nezažijete kluci že jo? :) Asi jste si ti lépe všímaví všimli, že vítězná agresorka roku agresorka Lucie jsem já uživatelka Darinka. Tímto vám děkuji za hlasy a za cenu, je super.  A vy experti co mě bijete v komentářích, Vám se musím smát, ani jste nepoznali, že dvě kundičky patří jedné osobě, jste experti jak pojď na mě z boku, je vidět že většina z vás viděla kundičku jen nakreslenou v srandokapsu.

Tak ahoj a dobře pohoňte. Darina

POZOR!!! Skutečné dívky se svlékají na svých webkách ZDE

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 58 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2019 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 36.175 ms