Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz
Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Humus -> Lidé z márnice 2

Poslední komentáře

Shapiro
nejlepší je ta připálená dylina s kopytem na tlamě
CirkusŠukberto
Přeji pěkný den všem slovákům. Mám na vás takovou palčivou otazecku, jste na samičky stejného druhu nebo na jiná zvířátka? sháním chovného slováka do cirkusu.Plat v bramborách a pytlem granulí.Zdarma od nás dostanete ubytování(vlastní kotec vystlaný senem, vlastní SPZtku na kotlině, aby se poznalo, jakého druhu je tato divná kreatura.
Ctihodný občan
Som opitý a chce sa mi spať.Vidímm dvojmoo
joeski
Jediný liek pre Indiu ako takú je poctivá tvrdo pracujúca liberálna vláda!!! Len si to predstavte! 1,3M ľudí, bez diskriminácie, nasilia a dezolatov. Sloboda!!! Len si predstavte lídra na cele indie, podobneho nasej krasnej, mudrej pani prezidentke!
Spičihněv
Běžná humanitární akce v Pákistánu. https://www.youtube.com /watch?v=osi3YGzbKyw
Carl W.
Béééé,nééééé,bééééé - už ze mě slez 56tko, bééééééé Nepičuj, další baran a sofort zu meiner Deichsel Prase. takový nevinný zvíře
Kozlík
Celkem nuda, chtělo by to změnit scénáristu i režiséra. Na islámsko kozomrdské filmové databázi 15%.
Kozlík
Z té stržené kůže by šla ušít peněženka.
Tomas56
Čo vy dve vyfetované hovna, Oslica Kiri vám v Děčíne porodila a teraz nemáte koho pojebat vy dve skurvené nuly lakomé, ktoré chodia žobrať s deravým klobúkom na vlakovej stanici, aby si mohli kúpiť za 5 korún pivo v Tescu a mohli zaplatiť nájom bezdomovcom pod mostom, kde vy dve hovna sídlite
ŠpínaSlovenská
Mlátí ho jak páchnoucího hnisa Gulevatora, když nechtěl zaplatit za odtah své pohnilé felcky, která mu zdechla při odjezdu z podvečerního pichu ze salaše,když jí dával za studena bídu.

Lidé z márnice 2

1.jpg

Příprava muže do rakve, po provedení rutiní pitvy kvůli určení příči­ny smrti nebo získání nových poznat­ků o určité nemoci.

Péče o mrtvé tělo od okamžiku smrti až k pohřbu se řídí předpisy ně­kolika profesních skupin, jejichž po­stupy se někdy značně liší od toho, co je považováno za nejlepší ošetřovatel­skou  praxi. Nedostatek standardizo­vaného výcviku zaměřeného na pří­pravu sester na péči o zemřelé pacien­ty znamená, že se  praxe řídí místními zvyklostmi, a proto se ve Velké Bri­tánii připravují doporučené postupy, které budou celostátně platné a přija­telné pro všechny skupiny. Měly by za­jistit, že sestry budou pečovat o zesnu­lé způsobem, který bude respektovat jejich důstojnost a náboženské a spiri­tuální potřeby jejich rodin. Sestry mu­sí mít také přehled o zákonech týkají­cích se úmrtí a musí umět poznat, kte­rá úmrtí vyžadují zavolání koronera. Snaha je vytvořit doporučené postupy, které budou moci převzít všechny pro­fese jako nejlepší praxi a které budou vyhovovat různým zdravotnickým za­řízením.

Zahraj si hru, ktera dokonale ukoji tvou nadrzenost ZDE

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 10 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2021 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 15.104 ms