Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Humus -> Kastrace sexuálního delikventa

Kastrace sexuálního delikventa

2.jpg

Kastrace je odstranění pohlavních žláz, které produkují pohlavní hormony; u mužů se jedná o odstranění varlat (orchiektomie); u žen se jedná o odstranění vaječníků – ovária (ovariektomie) nebo vaječníků i dělohy (ovariohysterektomie).

Kastrace

Odstranění pohlavních žláz, varlat, způsobuje u muže definitivní sterilitu, ke které se přidává i nedostatek tvorby mužských, pohlavních hormonů. Důsledky vyřazení hormonální činnosti pak  závisejí na době, kdy byla u muže kastrace provedena. Pokud se tak stane  před pubertou, nevyvíjejí se u jedince  druhotné pohlavní znaky a vzniká eunuch. V dospělosti provedená kastrace neubere muži jeho mužského vzhledu. Vykastrovaný muž se nazývá eunuch nebo kleštěnec či  kastrát.

Kastrace v dospělosti nemusí nutně znamenat pokles pohlavního pudu.

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 73 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2019 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 29.140 ms