Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Blbečkové -> Nákupní horečka v Kauflandu Malacky

Nákupní horečka v Kauflandu Malacky

8.jpg

Modrá Noc Malacky (SK) 26.10.2011/ 22:54h. Modrá noc znamená, že když otevírá nový obchod (konkrétně TESCO), je v Kauflandu v daný den otevřeno od 23:00 - 03:00 hod a jsou 50% slevy. (TESCO vždy staví své obchoďáky poblíž obchochoďáků Kaufland).  HURÁ NA BANÁNY!

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 139 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2019 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 47.611 ms