Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz
Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Sranda -> OLD SPICE

Poslední komentáře

allahuakbhar
chtel si vycistit pero od mrdky vole
fatalis
Typicky čečenec nebo uzbek nebo jiná podobná muslimská špína
Ctihodný občan
však to dá logiku,nie?
Ctihodný občan
Je to nádherné ale mne sa to ešte jakživ v MHD nestalo aby niekto robil divadlo.Všade kde som ja sú vždy všetci slušní a kľudní
bublischuk
Ten chcípáček se dá úplně v pohodě přechodit, čekal jsem zabijáka a on takovej kašlík.
Atack
kdyby jste 60x dostal chřipku tu už nejste :)
Speedy93
Agresor18
Speedy93
korona tu je stejná jako tu byla španělská chřípka ebola AIDS a jiné nemoci.To že jste to ještě nedostal a nebo dostal ale měl lehký průběh tak to neznamená že tu ten virus není - ostatně zeptejte se lidí s těžkým průběhem kteří to jenom díky specialní péči doktoru.A fakt chřipečka to není,chřipečku dostanete 60x za celý život koronavirus stačí chytit jednou a pokud bude těžký průběh tak bez doktoru to nemáte možnost zvládnout.
Speedy93
nemá
Spičihněv
Lidi měli konečně nějakou zábavu a stejně se našli dementi, co to hned kazí

OLD SPICE

oldspiceman.jpg

Stačí mít dobrý nápad, charizmatického herce s hláškami a lidi, kteří to umí s Facebookem a YouTube, a může z toho být hit. Povedlo se to spotům od Old Spice, chlapík v ručníku je už legendou a firmě zvýšil zisk více než dvojnásobně. Přitom jsou to jen reklamy na sprchové gely… 5x Video

Nejspíš jste už slyšeli o fenoménu s názvem Old Spice Guy. Známá kosmetická firma si najala mladý tým marketingových speciálistů, kteří se umí pohybovat ve vodách internetu, a zrodila se série jednoduchých a vtipných reklam na sprchové gely. Videa se stala hitem, virálně se šířila sociálními sítěmi, až je nakonec ještě více zpopularizovala média. Lví podíl na úspěchu nese charizmatická postava Old Spice Guye, který se z internetové celebrity stal tou globální. Ta samá média si ale nebyla jistá, jestli počet zhlédnutí na YouTube a Facebooku půjde převést na papír. Na spoustu zelených papírů s portréty amerických prezidentů samozřejmě. A podařilo se, relativně levná kampaň dvojnásobila prodeje.

 

HERCI:

 

 

Isaiah Mustafa

Narodil se v roce 1974, na škole hrával americký fotbal na postu wide receivera, pak tři roky hrál profesionální soutěž NFL, než v roce 2000 ukončil kariéru.

Pak si otevřel restauraci, mezi tím hrál v několik filmech a seriálech (většinou nějakého sportovce). Nejvíce popularity získal až jako Old Spice Guy.

 

 

Terry Crews

Narodil se 30. července 1968 ve Flintu ve státě Michigan. Zde absolvoval místní Flintovu univerzitu umění. Po dokončení umělecké školy, se začal plně věnovat fotbalu. Netrvalo to dlouho a Terry se stal důležitým členem fotbalového týmu WNO, kde si vysloužil mnoho uznání a pochval jako obránce. 29.července 1989 se oženil s Rebeccou přesně den před svými 21. narozeninami. V roce 1991 byl v 11. kole NFL nominován do fotbalového týmu LOS ANGELES RAMS a tím začal svojí úspěšnou fotbalovou kariéru.

Jeho fotbalová kariéra trvala 6 let a během ní hrál v několika týmech, například s RAMS, SAN DIEGO CHARGERS, WASHINGTON REDSKINS a PHILADELPHIA EAGLES. V roce 1998 odešel do důchodu a začal budovat svou hereckou kariéru. Nejprve to byly maličké role v seriálech, telenovelách a různých soutěžích. A kde hlavně? Přeci v reklamách na Old Spice Blocker

Omlouváme se, ale videa nahraná před datem 1.1.2013 byla archivována.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 50 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2020 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 40.776 ms